• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-12997-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

ارسال دومین مرحله کمک های ورزشکاران ملایر به مناطق سیل زده

رئیس اداره ورش و جوانان شهرستان ملایر از ارسال دومین مرحله کمک های جامعه ورزش شهرستان ملایر به منظور کمک به سیل زدگان استان لرستان به مبلغ 300 میلیون ریال به این مناطق خبر داد.

مهدی رضائی در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: ورزشکاران همیشه در صحنه ملایر برای دومین بار با ارسال کمک های خود ورزشکاران به  کمک سیل زدگان استان لرستان شتافتند.

وی اظهارکرد: به همت و پیگیری های اداره ورزش و جوانان و همکاران آن  و همکاری رؤسای هیئت های ورزشی، مدیران، مربیان باشگاه های خصوصی و دولتی، ورزشکاران و قهرمانان ملایر مرحله دوم کمک به سیل زدگان استان لرستان صبح امروز به سرپرستی هیئت کوهنوردی این شهرستان به مبلغ  300 میلیون ریال اعزام ارسال شد. 

رضائی با اشاره به اینکه در مرحله اول نیز  کاروانی از سوی سمن ها به مبلغ ۲۷۰ میلیون ریال برای به سیل زدگان استان  لرستان ارسال شد، بیان کرد: اقلام مرحله دوم شامل نان، لباس، خشکبار، انواع کنسرو، آب معدنی، وسایل بهداشتی، کلوچه، مواد شوینده، دارو، شیرخشک، چکمه و وجه نقد بوده که از سوی جامعه ورزش ملایر تهیه و ارسال شده است

رئیس اداره ورش و جوانان ملایر با بیان اینکه 15 نفر از کوهنوردان  ملایر به منظور انجام عملیات های امداد و نجات به شهرستان پل دختر و حضور در مناطق مورد نیاز به مدت یک هفته به همراه این کاروان اعزام شدند، گفت: به زودی سومین مرحله کمک های ارسالی ورزشکاران شهرستان ملایر به مبلغ  170 میلیون ریال نیز به مناطق سیل زده  کشور ارسال می شود.

رضائی در بخش دیگری از سخنانش از دعوت کبدی کاران بانوی ملایری به مسابقات استعدادهای برتر کشور خبر داد و گفت: زهرا قربانی، مهسا سپهوند و الناز پورزادی از کبدی کاران ملایر هستند که به عنوان استعداد برتر انتخاب و برای شرکت در مسابقات استعدادهای برتر کشور در سال جدید دعوت شدند.

رضائی خاطرنشان کرد: این نفرات در 25 فروردین ماه در مرکز استعدادیابی و پایگاه ورزش قهرمانی کشور حضور پیدا می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: