• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-3491-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان خبر داد:

ارائه بیش از 320 میلیارد تسهیلات به مددجویان همدانی

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: 320 میلیارد و 156 میلیون ریال تسهیلات در قالب 7060 وام به مددجویان و نیازمندان استان همدان در سال گذشته ارائه‌شده است.

مسعود کرمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، بابیان اینکه 662 مورد تسهیلات مسکن به مبلغ 44 میلیارد و 650 میلیون ریال در 12 ماهه سال 97 پرداخت‌شده است، افزود: 128 میلیارد و 319 میلیون ریال تسهیلات اشتغال و خودکفایی در قالب 1191 مورد نیز به مددجویان پرداخت‌شده است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در ادامه به پرداخت 5126 مورد تسهیلات حمایتی در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و یادآور شد: در این زمینه نیز 142 میلیارد و 597 میلیون ریال هزینه شده است.

وی اظهار کرد: ارائه 18 مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق به مبلغ 550 میلیون ریال نیز از خدمات دیگر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان به نیازمندان و مددجویان بوده است.

کرمی همچنین بیان کرد: 16 مورد تسهیلات خیران امداد با هزینه 710 میلیون ریال و 47 مورد تسهیلات ودیعه مسکن به مبلغ 3 میلیارد و 330 میلیون ریال از دیگر پرداختی های سال 97 بوده است.

وی با اشاره به اینکه با تلاش مدیران کمیته امداد و همت خیران استان همدان در ردیف استان‌های برتر در پرداخت تسهیلات به نیازمندان قرارگرفته‌ایم، گفت: وام‌های پرداختی بدون سود و با کارمزد دو درصد پرداخت می‌شود و ضمانت آسان و بازپرداخت طولانی‌مدت اقساط یکی دیگر از ویژگی‌های این صندوق در رفع مشکل نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در پایان گفت: خیران و نیکوکاران و مردم استان می‌توانند با افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت استان واقع در خیابان شریعتی بالاتر از مسجد حاج احمد و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستان‌ها در گره‌گشایی از مشکل نیازمندان استان با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه سهیم باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: