• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-14390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس اداره کل حفاظت از محیط زیست استان همدان مطرح کرد:

حضور استان همدان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان همدان از حضور مجدد این اداره کل در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست در تهران خبرداد.

عادل عربی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به شرکت 16 واحد صنعتی مربوط به محیط زیست از سوی استان همدان در این نمایشگاه، تشریح کرد: هرساله اداره کل حفاظت از محیط زیست استان همدان در این نمایشگاه حضور دارد؛ نکته قابل توجه، حضور چندساله این اداره همراه با واحدهای خدماتی و صنعتی مربوطه در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست است.

وی ارائه دستاوردهای محیط زیستی و به اشتراک گذاشتن تجربیات قابل استفاده در این حوزه را هدف اصلی تشکیل و برپایی این نمایشگاه دانست و مطرح کرد: انتقال تجربیات و اشتراک گذاری دستاوردهای سالیانه همواره می‌تواند راهی مناسب برای مدیریت و برنامه ریزی بهتر در حفظ و نگهداری  این سرمایه الهی یعنی محیط زیست باشد.

عربی در رابطه با واحدهای صنعتی شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی محیط زیست امسال، گفت: تعدادی از این واحدها به منظور مدیریت مناسب در عرصه محیط زیست در این نمایشگاه شرکت کرده اند؛ تعدادی دیگر نیز  واحدهای صنعتی اند که با مشکلات و نواقص متعددی مواجه هستند.

وی تصریح کرد: این واحدهای صنعتی برای نخستین بار به منظور استفاده از تجربیات و بهره مندی از دستاوردهای سایر واحدهای شرکت کننده برای رفع نواقص خود در این نمایشگاه شرکت کردند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: