• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-14890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

6 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در روز گذشته ، 6 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

محمدرضا بیاناتی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان،تصریح کرد: روز گذشته شهروندان 490 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 6 مورد منجر به عملیات گردیده، 15 تماس مشاوره و راهنمایی، 40 تماس اشتباه و متاسفانه 429 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی ادامه داد:  عملیات های انجام شده در این تاریخ 6 مورد عملیات امداد و نجات شامل 2 مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور پل عابر پیاده در سعیدیه و بلوار امام خمینی، نجات افراد محبوس شده در منزل در شهرک بهشتی بوده است.

بیاناتی خاطرنشان کرد:  مهار حیوانات در خیابان فرهنگ، عملیات امداد و نجات در حادثه گیر کردن موتور سیکلت در گل و لای در بلوار نجفی و عملیات امداد و نجات در حادثه واژگونی خودرو در جاده حیدره توسط آتش نشانان از دیگر عملیات‌های آنها بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان با بیان اینکه طی عملیات‌های انجام شده تعداد 5 نفر نجات یافته‌اند توصیه کرد : مردم از پارک خودروهای خود در کنار شیرهای هیدرانت آتش نشانی خودداری نمایند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: