• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-2794-5
  • خبرنگار : 81122
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان:

پویش " بهار مهربانی " نیاز روحی سیل زدگان را تآمین می‌کند

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان از راه اندازی پویش " بهار مهربانی" در همدان خبر داد و گفت: تآمین نیاز روحی کودکان سیل زده یکی از اقداماتی است، که در این ایام مغفول مانده است.

عاطفه زارعی در گفت و گو با ایسنا منطقه همدان، با بیان اینکه کودکان آسیب های جدی در جریان مخاطرات طبیعی می‌بینند، اظهار کرد: زمانی که همه توجه ها به خسارت های مادی و فیزیکی مخاطرات طبیعی معطوف است، کودکان نیازمند حمایت های عاطفی در راستای کمک های فرهنگی هستند.

 وی با اشاره ه اینکه امدادرسانی به سیل زدگان توسط نهادها و ارگان های دولتی و مردمی در این مناطق در حال انجام است، افزود: در این راستا نهاد کتابخانه های عمومی کشور با راه اندازی پویش "بهار مهربانی" در نظر دارد هدایای فرهنگی از جمله کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی را جمع آوری کرده و به مناطق سیل زده ارسال کند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان یادآور شد: مرحله اول کمک های جمع آوری شده به استان لرستان ارسال می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: مردم نوع دوست استان همدان با پیوستن به پویش "بهار مهربانی" می توانند لبخند را به کودکان سرزمینمان هدیه داده و در این شرایط سخت کنار آنها باشند.

زارعی با دعوت از مردم همدان برای پیوستن به پویش "بهار مهربانی" تصریح کرد: هم  استانی های همراه می توانند هدایای خود را به کتابخانه های عمومی سطح شهر تحویل دهند.

وی در پایان افزود: برای کسب اطلاعات بیشتر بامراجعه به سایت اداره کل کتابخانه های عمومی به آدرس https://hamadanpl.ir و یا با شماره 08132646747 داخلی 202 تماس حاصل نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: