• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-15190-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توانایی مدیران در حفظ آرامش و جلوگیری از هرگونه تنش ستودنی است

معاون عمرانی فرماندار  آغاز فعالیت شورای هماهنگی مدیریت بحران را از بهمن ماه سال گذشته خواند و گفت: هنگام دریافت اطلاعات و هشدارهای هواشناسی مبنی بر احتمال بارش‌های مداوم و بروز سیلاب، این شورا در 3 غالب قبل، حین و بعد از بحران فعالیت های خود را  آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، رضا زمانی  27 فروردین در نخستین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران با اشاره به فعالیت قابل قبول تمامی دستگاه‌های اجرایی جهت مقابله با سیل، بیان کرد: بازدید مداوم از رودخانه‌ها و مجاری شهر با هماهنگی اداره آب و فاضلاب شهرستان، باعث شد تا قبل از ورود سامانه بارشی قوی، تمامی مسیل و رودخانه‌ها لایروبی شده و از بروز بحران و اتفاقات جبران ناپذیر جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه در زمان بارندگی‌ها و بروز سیل مرخصی تمامی مدیران ارشد به دستور فرماندار لغو شده بود، عنوان کرد: پس از بروز سیلاب دستگاه‌های اجرایی با آمادگی کامل در صحنه حاضر شده و از شکل گیری حوادث جبران ناپذیر جلوگیری کردند.

زمانی حفظ آرامش مدیران را یکی از عوامل مهم در مدیریت درست بحران دانست و بیان کرد: یکی از امتیازاتی که شهرستان همدان در این مدت از آن بهره‌مند شد، توانایی مدیران در حفظ آرامش و جلوگیری از هرگونه تنش در بخش‌های مربوطه بوده است.

معاون عمرانی فرماندار ایجاد سیل بند موقت و تخلیه آبگرفتگی های منازل را از جمله اقدامات مناسب و به موقع بخش‌های اجرایی در جلوگیری از بروز فاجعه دانست و خاطرنشان کرد: پس از وقوع سیلاب در شهر و روستاها،  بررسی خسارات متحمل شده برعهده بنیادمسکن قرار گرفته است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: