• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-14597-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر آموزش و پرورش ملایر:

ایزوگام 70 درصد مدارس ملایر آسیب دیده است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر با بیان اینکه  ایزوگام 70 درصد مدارس ملایر آسیب دیده است، گفت: برای تعمیر و بازسازی آنها نزدیک به 32 هزار متر ایزوگام لازم داریم.

هادی سلگی در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه در بارندگی های اخیر در سطح این شهرستان، 2 هزار و 500 واحد مسکونی شهر و روستا خسارت دیدند، افزود: مبلغ 100 میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی فرهنگیان و دانش آموزان به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

وی در ادامه با اشاره به شروع هفته مشاغل از اول اردیبهشت، اظهارکرد: با برنامه ریزی های انجام شده و تعامل با سایر دستگاه ها از کارآفرینان موفق برای تبیین و تشریح مشاغل ایجاد شده، برای دانش آموزان و بازدید از کارخانجات شهرستان توسط دانش آموزان پایه نهم برای انتخاب مناسب رشته تحصیلی استفاده می کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر تصریح کرد: با توجه به در پیش رو بودن بزرگداشت هفته معلم پیشنهاد می شود این بزرگداشت و تکریم، برای فرهنگسازی و توجه همه دستگاه به این جایگاه رفیع توسط سایر دستگاه انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه40 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی دوره دآموزش رایانه را طی کردند، گفت: دوره توانمندسازی برای این تعداد از آموزش دهندگان سوادآموزی ملایر برگزار شد.

سلگی یادآورشد: آموزش دهندگان مؤسسه طرف قرار داد اداره سواد آموزی ملایر با هدف آموزش شناسایی قطعات سخت افزار رایانه، توجه به نکات لازم در نگهداری بهینه آن و آموزش پیشرفته نرم افزار نوشتاری برای آموزش دهندگان سواد آموزی برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: