• جمعه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-14697-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

فرماندار اسداباد در آستانه جابه جایی

روابط عمومی فرمانداری اسدآباد از در آستانه جابه جایی فرماندار این شهرستان خبر داد.

علی جمور در گفت و گو با ایسنا،منطقه همدان ،اظهار کرد:کریم حمیدوند از کارکنان استانداری البرز در استان همدان مامور به خدمت شده بود که با توجه به نیاز استان البرز به وی در تصدی پست مدیر کل سیاسی وانتخابات استانداری این استان و طی مکاتبه استانداری البرز با استانداری همدان هنوز این امر در دست بررسی است.

وی افزود:کریم حمیدوند اصالتا اهل نهاوند متولد سال 1344 بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در استانداری همدان در حوزه های مختلفی چون اداره کل سیاسی امنیتی و انتظامی استانداری مشغول می شود و در سال 76 در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل پذیرفته و برای ادامه تحصیلات تکمیلی به تهران رفته وکار خود از استانداری همدان را به وزارت کشور انتقال می دهد .

جمور تصریح کرد:حمیدوند مدتی در وزارت کشور کارشناسی اداره حوزه علوم سیاسی کشور را بر عهده داشته و پس از آن به عنوان معاون فرماندار ملایر انتخاب و سپس مدیر کل سیاسی امنیتی استانداری سمنان به وی محول می شود.

وی خاطر نشان کرد: حمیدوند از سال 86 تا 90 در قسمت تقسیمات کشوری وزارت کشور مشغول بوده و در سال 90 در استانداری البرز در حوزه امنیتی کارشناس و در سال 94 به مدت یک سال به معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری کرج منصوب می شود.

جمور همچنین افزود :حمیدوند به مدت یک سال فرماندار تفرش در استان مرکزی و سپس 3 سال نیز فرماندار نهاو ند بوده و از اردیبهشت ماه سال گذشته به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان اسدآباد سکان مدیریت اسدآباد را برعهده داشته است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: