• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-1097-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر کمیته امداد اسدآباد خبر داد

خسارت 100 درصدی به 40 خانوار تحت پوشش اسدآبادی در سیل اخیر

مدیر کمیته امداد شهرستان اسدآباد گفت: در بارش و سیل اخیر تعداد 540خانوار تحت پوشش کمیته امداد دچار خسارت و آسیب شده اند که 40 مورد از آسیب ها و تخریب ها به صورت 100 درصدی بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدنایبی صفا در شورای زکات شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: خوشبختانه تمامی بخش های زندگی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هر ساله بیمه می شود که این امر نقطه قوت برای افراد خسارت دیده تحت پوشش کمیته امداد شهرستان به شمار می رود.

وی با بیان اینکه برآورد خسارت های وارده به خانوارهای تحت پوشش انجام گرفته،  تصریح کرد: در این شهرستان تمامی لوازم زندگی، دام، مسکن و فضاهای دیگر مددجویان بیمه بوده اند که بیمه خسارت این آسیب های ناشی از سیل را به خانوارهای تحت پوشش پرداخت خواهد کرد و مشکلی از این بابت وجود ندارد و جای نگرانی نیست.

نایبی صفا در ادامه خاطرنشان کرد: در سال گذشته از 98 روستای اسدآباد تعداد 54 روستا اقدام به پرداخت زکات کرده اند که سعی بر آن است در سالجاری پرداخت زکات با برنامه های مختلف گستردگی بیشتری یابد.

وی همچنین تعهد سال گذشته این شهرستان در جمع آوری زکات را 571 میلیون تومان اعلام کرد و و گفت: سال گذشته در سطح روستاهای شهرستان افزون بر 584 میلیون تومان زکات جمع آوری شد.

وی سهمیه و تعهد جمع آوری زکات پیش بینی شده این شهرستان در سالجاری را یک میلیارد و 152 میلیون تومان برشمرد و یادآورشد: جمع آوری زکات پیش بینی شده امسال این شهرستان به نسبت سال گذشته افزایش 2 برابری دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: