• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-1297-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

کسب رتبه برتر کشوری بیمارستان قائم (عج) اسدآباد در ترویج زایمان طبیعی

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از کسب رتبه برتر کشوری بیمارستان قائم (عج) اسدآباد در ترویج زایمان طبیعی خبر داد.

دکتر فرید یوسفی در گفت و گو با ایسنا،منطقه همدان ،اظهار کرد:  عنوان برتر کشوری ترویج زایمان طبیعی سال 97 از جانب معاون درمان وزارت متبوع به بیمارستان حضرت قائم (عج) اسدآباد ابلاغ شد.

وی گفت: در اکثر استان‌های بزرگ، کسب این رتبه تنها شامل حال یک یا دو بیمارستان بوده و برخی از استان‌ها نیز سهم کمرنگ‌تری از این رتبه دارند که به لطف زحمات شبانه‌روزی همکاران این حوزه و مدیریت خوب مجموعه درمان و بیمارستان و اجرای برنامه‌های آموزشی در همه سطوح دانشکده، این مهم محقق و شهرستان اسدآباد با وجود یک بیمارستان از این سهم برتری در سطح کشور، بی نصیب نماند.

یوسفی در ادامه از تشکیل کمپین «پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر» در طی هفته سلامت در این شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: ایام هفته سلامت بهترین فرصت برای شروع کمپین‌های سلامت محور بوده که در همین راستا کمپین پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر با محوریت و دبیری معاونت بهداشتی در این هفته آغاز خواهد شد.

یوسفی با بیان اینکه از ابتدای اردیبهشت ماه به مناسبت هفته سلامت برنامه های متنوعی در این شهرستان کلید خورده است تصریح کرد: برگزاری جشنواره‌های متنوع بهداشتی ، جشنواره غذای سالم، سفیران سلامت دانش آموز، جشنواره سفیران سلامت خانواده ، جلسات آموزش سلامت و همایش پیاده‌روی از جمله برنامه های متنوع در دست اجرا به مناسبت هفته سلامت در این شهرستان به شمار می رود.

وی همچنین از ارائه و نشر مطالب آموزشی و بهداشتی در طول هفته سلامت در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خبر داد و افزود: برنامه‌های نمادین سلامت جهت آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با مباحث بهداشتی در سطح مدارس برگزار طی این هفته برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: