• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-2097-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان:

سوء مدیریت‌ها باعث مشکلاتی برای اهالی مساکن مهر شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر گفت: برخی سوء مدیریت‌ها باعث شد تا مشکلاتی برای اهالی مساکن مهر به وجود آید که امر با جابجایی این افراد و ورود افراد پا به کار و جهادی مرتفع شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، باب اله فتحی ظهر چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه در جلسه بررسی مشکلات مساکن مهر درحال ساخت ملایر، تصریح کرد: باید تلاش شود تا هرچه سریع‌تر مشکلات این واحدها مرتفع و به متقاضیان واگذار شود.

وی یادآورشد: بسیاری از افراد پس از ساخت خانه مسکن مهر صاحب‌خانه شدند و مشکلاتشان در این زمینه مرتفع شد، اما در برخی از شهرستان‌ها، مشکلاتی را برای اهالی آن منطقه و متقاضیان به وجود آورد.

فتحی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی که در کشور وجود دارد و دولت درگیر آن است، اما همچنان دولت با تمام توان برای حل مشکلات مساکن مهر تلاش می ‌کند.

فرماندار ملایر با بیان اینکه  مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز پای‌کار هستند و تلاش می ‌کنند تا هرچه سریع‌تر مشکلاتی که وجود دارد مرتفع شوند، اظهارکرد: بخشی از مشکلاتی که وجود دارد  مربوط به دستگاه‌های اجرایی می‌شود که باید کمک شود تا هرچه سریع‌تر برطرف شود.

فتحی با بیان اینکه بخش دیگری از مشکلات هم با کمک و همکاری ساکنان مساکن مهر مرتفع می شود، افزود: دولت در زمینهٔ های مختلف در حوزه مسکن مهر کمک‌هایی را داشته است و این کمک‌ها تا رفع کامل مشکلات ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: