• پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-2397-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستگیری ۴۰ سارق و کشف ۱۰۰ فقره سرقت در نهاوند


فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری ۴۰ سارق و کشف ۱۰۰ فقره سرقت در نهاوند خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه همدان، سرهنگ شااحمد ساکی در جمع خبرنگاران گفت: کارکنان انتظامی شهرستان نهاوند با لحاظ اولویت‌های سال ۹۸ و برنامه ریزی جامع و مدون و اجرای طرح‌های عملیاتی و انتظامی موفق شدند در فروردین ماه سال جاری ۴۰ سارق را دستگیر و ۱۰۰ فقره سرقت را کشف کنند.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان نهاوند در این مدت ۸۱ نفر را در حوزه مواد مخدر، ۱۹ نفر را در ارتباط با قاچاق کالا و۲۲ نفر را در خصوص سایر جرایم دستگیر و مقادیری اقلام ضد فرهنگی و قاچاق کشف کردند.

سرهنگ ساکی گفت: در حوزه تصادفات نیز انتظامی شهرستان نهاوند عملکرد خوبی داشته و تصادف فوتی درون شهری در فروردین ماه در شهرستان نهاوند رخ نداده و کارکنان راهور شهرستان با همکاری کارکنان انتظامی، ۱۱۶ دستگاه موتورسیکلت و ۹۳ دستگاه خودرو متخلف را توقیف و به پارکینگ منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: کارکنان انتظامی نهاوند در سال جاری به صورت ویژه برخورد با مجرمان و متخلفان را در حوزه‌های مختلف از جمله مواد مخدر، قاچاق کالا و برخورد قاطع با سارقان در دستور کار قرار داده و در این راستا با استفاده از همه ظرفیت‌ها تلاش خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: