• پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-2597-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نوید وزیر ورزش به مردم ملایر؛

ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر بعد از ماه رمضان افتتاح می شود

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پیشرفت 98 درصدی ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر با ابراز رضایت از نوع ساخت این پروژه بزرگ، گفت: پس از اتمام ریزه کاری‌ها این پروژه ملی بعد از ماه مبارک رمضان افتتاح می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مسعود سلطانی فر عصر پنج شنبه 5 اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر افزود: موقعیت مکانی، دسترسی آسان شهروندان و ورزشکاران به این ورزشگاه، نوع مصالح بکار رفته و کیفیت خوب اجرای طرح قابل توجه است.

وی ضمن تقدیر از همکاران خود در اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، اظهارکرد: استان همدان و شهرستان ورزشکاران بسیار مستعدی در رشته ی  کشتی، رزمی، فوتبال و ورزرش‌های باستانی دارد که با اتمام ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر، شرایط خدمت رسانی به فعالین این حوزه افزایش می‌یابد.

سلطانی فر افزود: طی 3 سال اخیر با حمایت‌های دولت و مجلس اقدامات ماندگاری در بحث ساخت و اتمام سالن‌ها و استادیوم‌های ورزشی در سطح کشور رقم خورد.

وی ادامه داد: در سال گذشته اتمام 500 پروژه ورزشی را هدف گذاری کردیم اما با کار جهادی این عدد به 700 پروژه رسید و تمامی به مرحله بهره برداری رسیدند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه هدف گذاری امسال ما نیز اتمام و تکمیل 500 پروژه ورزشی در سطح کشور است، اظهارکرد: پروژه های ورزشی استان همدان پیشرفت قابل ملاحظه ای دارند و امسال 20 پروژه ورزشی در سطح این استان در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به شرایط مطلوب ورزش در استان همدان، همراهی استاندار، ورزشکاران و نمایندگان استان را تأثیرگذار دانست و  خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری خوبی در زمینه مکان‌های ورزشی و استادیوم‌ها در همدان رقم خورده است.

1200 سالن ورزشی کشور در اختیار زلزله زدگان قرار گرفت

سلطانی فر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان از فروردین ماه سال جاری امکانات خود را برای خدمات رسانی به سیل زدگان و مسافران نوروزی بسیج کرد،افزود: 1200 سالن ورزشی کشور در اختیار زلزله زدگان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: امروز بهترین اماکن و سالن‌های ورزشی کشور برای اسکان موقت سیل زدگان مورد استفاده قرار گرفته است و امیدواریم با تلاش دولت، کمک‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد خسارت‌های وارده به اماکن ورزشی را در مناطق سیل زده به زودی جباران کنیم.

وزیر ورزش و جوانان به ارسال 50محموله کالاها و اقلام اساسی و مساعت 2500 سازمان مردم نهاد زیر مجموعه این وزارت با رویکرد حمایت از مردم مناطق سیل زده اشاره کرد و گفت: تیم‌های تخصصی ما در رشته‌های مختلف ورزشی در مناطق سیل زده خدمات دهی می‌کنند.

وی یادآورشد: بسیاری از قهرمانان ملی و بین المللی ما در مراسم گلریزان کمک‌های شایان توجهی را برای سیل زدگان جمع آوری کردند و تا زمان پاکسازی کامل این مناطق ما در کنار هموطنان آسیب دیده هستیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: