• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-3891-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان همدان درخواست کرد

راه‌اندازی کارگاه چرم‌دوزی در زندان‌های همدان

مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان همدان خواستار راه اندازی کارگاه آموزشی تولید مصنوعات چرمی در زندان مرکزی همدان شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، وهب مختاران در دیدار با مدیرکل زندان‌های استان همدان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و در جهت حمایت  و توانمندسازی از قشر آسیب پذیر جامعه اظهار کرد: این  اداره کل با رویکرد اشتغال در حال تبدیل کارگاه ها به آموزشی- تولیدی است تا فرد مهارت دیده به راحتی بتواند در جامعه ایفای نقش کند.

وی  خواستار راه اندازی کارگاه آموزشی تولید مصنوعات چرمی در زندان مرکزی همدان شد و افزود: آموزشی که منتج به اشتغال و بازار شود به طور یقین آموزش موفقی است.

 مختاران با تأکید بر توانایی ایفای نقش آموزش ها در فضای کسب و کار عنوان کرد: از هر لحاظ آمادگی ارائه آموزش های مهارتی با توجه به بازار کسب و کار روز دنیا را داریم 

در ادامه مدیرکل زندان های استان همدان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل فنی و حرفه ای استان برای پیگیری آموزش و ایجاد اشتغال در جهت ایجاد یک چرخه اقتصادی در استان گفت: با کمک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اعتماد به نفس را به زندانی ها بر می گردانیم سپس یک شغل و حرفه را آموزش می دهیم تا به جامعه برگردند.

پژمان پروین با ابرازخرسندی از فعالیت ها و همکاریهای این دونهاد در سطح استانی و کشوری بیان کرد: به علت وجود زیرساخت های خوب و منابع انسانی موثری که در اختیار داریم  کار بهینه و سریعتر پیش می رود.

این مقام مسئول ادامه داد: با اهداف کوتاه مدت با همکاری فنی و حرفه ای در جهت گسترش فعالیت های اشتغالزا و آموزش های به روز در سطح استان هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: