• سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-6991-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان همدان خبرداد؛

وجود بیش از 1200 واحد مسکن مهر ناتمام در همدان

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان همدان از وجود بیش از 1200 واحد مسکن مهر ناتمام در همدان خبرداد و گفت: 1264 واحد مسکن مهر نا تمام  در استان همدان وجود دارد.

حسن ربانی ارشد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه امیدواریم مساکن مهر ناتمام تا پایان امسال تحویل داده شود،  اظهارکرد: پیش‌بینی می‌شود تعدادی از این مساکن در شهریور به نتیجه خواهد رسید و مابقی تا پایان سال تمام خواهد شد.

وی با اشاره به مساکن مهر فاقد متقاضی در استان همدان، تصریح کرد:  340 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی در شهرستان ملایر وجود دارد که درصد پیشرفت آن زیر 20 درصد است که  براساس قانون از حالت مسکن مهر خارج می‌شوند.

وی با بیان اینکه پیگیر حل مشکلات حقوقی تعاونی هگمتان شهر سینا هستیم، افزود: تعاونی مسکن مهر فرهنگیان هیچ مشکل حقوقی ندارد.

ربانی ارشد درباره اسناد مساکن مهر نیزخاطرنشان کرد: مردم با مراجعه به راه و شهرسازی سند اعیانی واحد خود را دریافت می‌کنند و امسال نیز در قانون بودجه 98 سند عرصه هم داده شود که به محض اینکه دستورالعمل آن ابلاغ شود آمادگی اعطای سند عرصه مساکن مهر نیز وجود دارد.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه درهمدان پروژه 64 واحدی یادمان بنا هنوز تحویل داده نشده است، ادامه داد: امیدواریم پروژه 64 واحدی یادمان بنا نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به ساخت مسکن خیر ساز در همدان، یادآور شد: سال گذشته پروژه 120 واحدی خیرین مسکن ساز همدان اجرایی شد که این پروژه در شهریور امسال تحویل داده می‌شود.

ربانی ارشد از متقاضیان مساکن مهر تقاضا کرد تا آورده‌های خود را کامل کنند و افزود: متأسفانه مردم آورده‌های خود را کامل نمی‌کنند درحالیکه مساکن مهر با آورده متقاضیان کامل می‌شود.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: