• سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-7191-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

همدان مدیر دو شغله دارد؟

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان با اشاره به ممنوعیت فعالیت مدیران دوشغله در دولت، گفت:  سامانه کارمند ایران اجازه ثبت یک کارمند در دو سازمان را نمی‌دهد و عملاً دولت با این سامانه از دوشغله بودن کارمندان جلوگیری کرده است.

عباس کریمی تبار در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با تأکید بر اینکه هیچ مدیر دوشغله‌ای در استان همدان نداریم،  تصریح کرد: افرادی که در شرکت‌های خصوصی و دولتی کارمند باشند در سامانه کارمند ایران ثبت شده و اجازه پرداخت از دو سازمان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه امکان دو پست بودن یک کارمند نیز در هیچ سازمانی وجود ندارد، افزود: اینکه برخی از مدیران کل به عنوان نماینده وزیر نامیده شده‌اند به علت دو پسته بودن نیست بلکه عنوان سازمانی این پست اینگونه است.

کریمی تبار درباره فعالیت برخی از مدیران در هیئت‌های ورزشی نیز خاطرنشان کرد: هیئت‌های ورزشی چون درآمد خاصی ندارند بیشتر به دنبال حامی از سوی دستگاه‌های دولتی هستند بنابراین ممکن است برخی از مدیران دولتی به عنوان رئیس هیئت ورزشی انتخاب شوند اما این افراد دو شغله محسوب نمی‌شوند و حقوقی هم دریافت نمی‌کنند ضمن اینکه بیشتر فعالیت رؤسای هیئت‌های ورزشی در بعدازظهرهاست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: