• چهارشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-191-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

یک مسئول:

تعرفه عوارض ترخیص لوازم ضبط شده ساخت‌وسازهای غیرمجاز افزایش یافت

سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان از افزایش تعرفه عوارض ترخیص لوازم ضبط شده ساخت و سازهای غیرمجاز سال ۹۸ در شهر همدان خبرداد.

به‎‌گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان، حسین مردانی اظهارکرد: با هدف بازدارندگی از ساخت و ساز‌های بدون پروانه و پیشگیری از تبعات اینگونه ساخت و سازها عوارض جمع‌آوری، انتقال، انبارداری و ترخیص لوازم ضبط شده ساخت و سازهای غیر قانونی به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

وی با اشاره به تصویب تعرفه عوارض سال ۹۸ توسط شورای اسلامی شهر همدان و ابلاغ آن به مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان، تصریح کرد: معیار محاسبه عوارض ترخیص کالای ضبط شده بر اساس نوع  تخلف صورت گرفته است.

مردانی خاطرنشان کرد: عوارض هر مورد ترخیص لوازم در احداث غیر قانونی طبقه فوقانی هفت میلیون ریال، تعمیرات اساسی غیر قانونی و مغایر با پروانه پنج میلیون ریال و تعمیرات جزئی غیر مجاز یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان با تأکید بر محاسبه و دریافت دقیق عوارض مورد اشاره، یادآور شد: با هدف جلوگیری از تضییع حقوق بیت‌المال و لزوم اجرای دقیق مصوبات شورای اسلامی شهر همدان از اعطای هرگونه تخفیف به عاملین ساخت و سازهای غیز قانونی جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: