• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-591-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان خبرداد؛

آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در همدان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در همدان خبرداد.

   احمد توصیفیان،در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهارکرد: به‌منظور شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون، از تعاونی‌های برتر استان در چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر تجلیل خواهد شد.

 وی تصریح کرد: به منظور فراهم کردن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در کل کشور، این مراسم تجلیل در قالب چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی‌‌های برتر، شهریور ماه سال‌جاری برگزار می‌شود .

وی افزود: همه ساله جشنواره‌ای برای معرفی تعاونی‌های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون و شناساندن توانمندی‌های بالقوه بخش تعاون برگزارمی‌شود.    

توصیفیان خاطرنشان کرد : تعاونی‌های برتر تعاونی‌هایی هستند که ضمن رعایت الزامات قانونی مرتبط و اختصاصی هر گرایش، در رشته فعالیت خود نسبت به سایر تعاونی‌های هم‌ رشته و نیز بر اساس شاخصهای عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی و عمومی از وضعیت نسبتا مطلوبی نسبت به سایرین برخوردار باشند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در خصوص نحوه ثبت نام تعاونگران استان در این جشنواره، یادآور شد: تعاونگران استان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره و ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی این جشنواره به آدرس   www.taavonibartar.ir  مراجعه و نسبت به ورود اطلاعات تعاونی خود درمهلت اعلام شده اقدام کنند .

وی اظهارکرد: این جشنواره با هدف معرفی تعاونی‌های توانمند و الگو، برای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاء خانواده بزرگ تعاون کشور و تشویق و ترغیب فعالیت‌های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف هر ساله در سطح کشور و استان برگزار می‌شود .

وی بیان کرد: تعاونی‌ها، اتحادیه‌ها و اتاق‌های تعاون می‌توانند در گرایشهایی با عناوین کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف‌کنندگان، تأمین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، خدماتی، فراگیر ملی، اتحادیه‌ها، اتاق تعاون، بنیاد تعاون و کارآفرینی و سایر گرایش‌های مرتبط ضمن مراجعه به سایت اعلام شده و تکمیل فرم‌های عمومی و تخصصی، در این رقابت شرکت کنند .

توصیفیان خاطرنشان کرد : جشنواره تعاونی‌های برتر هر ساله همزمان با هفته تعاون در شهریور ماه و با هدف تشویق تعاونگران برتر در استان همدان همگام با سایر استان‌ها نیز برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ بنابر گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، در این استان بیش از 1140 تعاونی وجود دارد که بیش از 12 هزار فرصت شغلی برای همدانی‌ها فراهم کرده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: