• یکشنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-991-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرماندار همدان:

تنها 15 درصد جمعیت روستایی استان در همدان است

معاون فرماندار همدان با تأکید بر اینکه یکی از الزامات توسعه و رفاه اجتماعی، بیمه ها هستند، گفت: شهرستان همدان در جذب بیمه شدگان رتبه اول استان را داشته درحالیکه تنها 15 درصد جمعیت روستایی استان در این شهرستان قرار دارد.

به‌گزارش ایسنا، منطقه همدان، رضا زمانی یکشنبه 5 خرداد در جلسه ستاد توسعه بیمه روستائیان و عشایر شهرستان همدان، با بیان اینکه بیمه باعث دلگرمی روستائیان می‌شود، اظهارکرد: یکی از مزایای بیمه روستائیان و عشایر دولتی بودن آن است که تضامین این بیمه توسط دولت پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر روستائیان از مزایای صندوق بیمه روستائیان و عشایر کم اطلاع هستند، تصریح کرد: متولیان در راستای جذب حداکثری بیمه روستائیان در سطح شهرستان اقدام کنند.

معاون فرماندار همدان با تأکید براینکه روستائیان بخش بزرگ و زحمت‌کش جامعه هستند، یادآور شد: در بخش روستایی امنیت شغلی وجود ندارد و روستائیان همیشه نگران آینده شغلی خود هستند و انتظار حمایت شغلی دارند.

زمانی گفت: در سال 97 توانستیم سهمیه‌ای که برای بیمه شهرستان همدان در نظر گرفته شد محقق شده و نوید خوب و نشان از حمیت و جدیت کارگزاران برای ترغیب کشاورزان برای بیمه است.

وی خاطرنشان کرد: دولتی بودن یکی از مزایای بزرگ صندوق بیمه روستائیان و عشایر است و روستائیان باید بدانند که این صندوق تحت نظارت دولت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: