• دوشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-3491-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان:

واحدهای راکد چرمسازی همدان راه‌اندازی شود

معاون امور اقتصادی استاندار همدان با اشاره به وجود واحدهای تولیدی چرم راکد در استان گفت: صنف کیف و کفش و سرمایه گذاران کمک کنند تا این واحدها برای رونق صنعت کیف و کفش استان فعال شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، ظاهر پورمجاهد شامگاه گذشته در آئین افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کفش زنانه غرب کشور در شهر همدان، اظهار کرد: صنف کیف و کفش رصد کنند اگر مواد اولیه این صنعت در استان قابل تأمین است، واحدهای راکد چرمسازی همدان راه‌اندازی شود. 

وی با دعوت از سرمایه‌داران صنف کیف و کفش برای سرمایه‌گذاری در صنعت کفش، افزود: از بین فعالان و اتحادیه کیف و کفش چرم سرمایه‌گذاران ورود کنند تا کارخانه تکسون که یکی از مواد اولیه صنعت کفش است نیز در همدان راه‌اندازی شود.

معاون امور اقتصادی استاندار همدان با تأکید بر اینکه در کارهای اقتصادی هدف مهم است، اظهار کرد: اگر همه برای یک هدف هم جهت شویم تحریم ها هیچ تأثیری در تولید و اقتصاد نخواهد داشت. ایرانی اهل کار و تلاش است و ثابت کرده هیچ دشمنی نمی تواند با ایران درگیر شود.

پورمجاهد با اشاره به اینکه ما ایام و تلاطم های سختی را گذرانده ایم، خاطرنشان کرد: ایرانی بنیان همه کارهایش اتکا به خداست و ایمان قلبی ایرانی به کارش برکت می دهد.

معاون امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه استان همدان در همه زمینه‌ها می‌تواند حرف اول را بزند،  تأکید کرد: امروز  اولاترین کار در کشور فعالیت در عرصه تولید و اشتغال است.

وی با اشاره به اینکه انسجام خوبی در استان وجود دارد، بیان کرد: استان همدان کارگاه تلاش و کار شده و تلاش و دلسوزی نمایندگان کمک حال خوبی  برای مدیران استان شده است.

پورمجاهد با بیان اینکه هر هفته از واحدهای تولیدی استان بازدید می‎کنیم، خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم باید به دیدن مدیران واحدهای تولیدی برویم و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را بررسی کنیم.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا کنون نزدیک به 20 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان برگزار شده است، تصریح کرد: دولت با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری تسهیلاتی را در راستای رونق تولید ایجاد کرده است و هر واحد تولیدی که مشکل دارد به دستگاه مربوطه مراجعه کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: