• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-7591-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان خبر داد

جریمه 3 میلیاردی قاچاقچیان لوازم خانگی در همدان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه 3 میلیاردی قاچاقچيان لوازم خانگی در همدان خبر داد و گفت: قاچاقچيان لوازم خانگی توسط تعزيرات حكومتي همدان جريمه 3 میلیاردی شدند.

به‌گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان همدان، علیرضا حسن‌پور افزود:  ظروف سرامیکی ، یخچال ، تلویزیون و ... کالاهایی است که از دو خودرو کامیون و وانت کشف و به نفع دولت ضبط شد. 

وی تصریح کرد: دو نفر قاچاقچی به صورت جداگانه مقادیری لوازم خانگی از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی، تلویزیون LED و ظروف سرامیکی به ارزش 2 میلیارد و 971  میلیون و 644 هزار و 33 ریال را به سمت استان‌های غربی حمل که درهمدان به دام افتادند.

وی خاطرنشان کرد: شعبه ويژه رسيدگي به جرائم قاچاق كالا و ارز تعزیرات حکومتی همدان مستقر در گلوگاه شهید زارعی پس از جری تشریفات قانونی علاوه بر ضبط كالا به نفع دولت متهمین را در مجموع به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 970 میلیون و 520 هزار و 909 ریال جزاي نقدي در حق دولت محكوم کرد همچنین یک دستگاه خودرو وانت در همین راستا به نفع دولت ضبط شد.

جریمه 22 میلیاردی قاچاق البسه تاناکورا

حسن‌پور در ادامه از دستگیری قاچاقچيان پوشاک تاناکورا در همدان خبر داد و اظهار کرد: بخشی از پوشاک مکشوفه درخوزستان زیر بار هویج جاسازی شده بود که درهمدان شناسایی وتوقیف شد. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان یادآور شد: 3 قاچاقچی به صورت جداگانه در مجموع 9728 کیلوگرم البسه و کفش تاناکورا و 1045 یارد پارچه قاچاق به ارزش 14 میلیارد و 252 میلیون و 190 هزار و 555 ریال را به‌وسیله 2 خودرو کامیون و یک خودروی سواری از استانهای جنوبی به مقصد استان‌های غربی حمل می کردند.

وی با بیان اینکه یکی از کامیون‌ها پوشاک را زیر بارهویج جاسازی کرده بود که در همدان توقیف شد، گفت: شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالاوارز مستقردرگلوگاه شهید زارعی همدان پس ازجری تشریفات قانونی متهمین را علاوه بر ضبط کالا مجموعاً به پرداخت 22 میلیارد و742 میلیون و 200 هزار ریال جزاي نقدي درحق صندوق دولت محكوم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: