• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 916-3697-5
  • خبرنگار : 8115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهرداری ملایر منطقه بندی شد

رییس شورای شهر ملایر از تقسیم شهرداری ملایر به دو منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، "رضا زنگنه" در جمع خبرنگاران گفت: اجرای منطقه بندی شهر ملایر از دیروز، هجدهم شهریورماه و در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان صورت گرفت.

وی افزود: با انجام این منطقه بندی، کارها و خدمات اجرایی شهر توسط شهرداری های منطقه یک و دو صورت می پذیرد و شهردار ملایر و معاونانش از انجام کارهای اجرایی رها شده و با خیال آسوده تری به بازرسیها و بررسی هزینه­های مورد نیاز و رفع ایرادهای موجود در طرحها و پروژه های شهرداری می پردازند.

رییس شورای شهر با بیان اینکه شهردار ملایر ناظر شهرداری­های دو منطقه خواهد بود، خاطرنشان کرد: با منطقه بندی شهر، عمر برنامه ریزیها و کارهای شهردار بیشتر شده و درخواستهای مراجعان به شهرداری نیز با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزیهای انجام شده از ضلع شمالی میدان کوثر تا میدان انقلاب، میدان امیرکبیر، میدان فخریه، میدان پارک و شهرک ولیعصر(عج) جزء منطقه یک شهری محسوب شده و ضلع جنوبی شهر به منطقه دو اختصاص یافته است.

زنگنه از "علی محمودی" به عنوان شهردار منطقه 1 و "غلامرضا قاسمی" به عنوان شهردار منطقه 2 ملایر نام برد و افزود: ساختمان شهرداری منطقه 1 در خیابان اراک، روبروی بانک دارایی واقع شده و ساختمان شهرداری منطقه 2 نیز در میدان زندیه قرار دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: